POFYRTANA CIOTKA HANA - JAK GRAĆ?

1. Przygodę w przedwojennych Katowicach w towarzystwie Matyldy, jej brata Stasia oraz Hany możesz przeżywać w pojedynkę lub w kilka osób, współpracując lub rywalizując w grupie w poszukiwaniu prawidłowych odpowiedzi. Taka gra to świetny sposób na ciekawe spędzenie czasu i dowiedzenie się jak 100 lat temu wyglądało życie Katowic i jego mieszkańców.

2. Grę podzieliliśmy na 8 części. Każda z nich opowiada o czymś innym – od tego jak wyglądało mieszkanie, co jadano na śniadanie, czego uczono się w szkole, jak wyglądało przedwojenne miasto, gdzie spędzano wolny czas i czym się bawiono. Każda część jest niezależna. To od Ciebie zależy, od której części zaczniesz i ile zadań wykonasz.

3. Żeby zacząć grać wejdź na stronę ZADANIA i wybierz interesującą Cię część. W każdej z nich znajdziesz zdjęcia, ciekawostki i zadania. Pod każdym zadaniem znajdziesz plik dźwiękowy z rozwiązaniem.

4. Gra to projekt nagrodzony w konkursie Lokata w Kulturę zrealizowanym przez Katowice Miasto Ogrodów. 

Jeśli gra Ci się spodobała, to koniecznie poleć ją znajomym! A jeśli dodatkowo chcesz podzielić się z nami wrażeniami z gry napisz na gra@silesiaevents.pl.

Powodzenia!

Ważne! Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, wykorzystywanie całości lub fragmentów, a także korzystanie w celach komercyjnych wymaga zezwolenia ze strony Silesia Events oraz uiszczenia stosownej opłaty.