Z
Z SOSNOWCA DO HOLLYWOOD - JAK GRAĆ?

1. W wędrówce z Polą Negri po Sosnowcu z ciekawostkami i zagadkami możesz brać udział w pojedynkę lub w kilka osób, współpracując lub rywalizując w grupie w poszukiwaniu prawidłowych odpowiedzi. Taka gra to świetny sposób na ciekawe spędzenie czasu i wirtualne poznanie ciekawych miejsc w Sosnowcu, gdzie gwiazda filmowa Pola Negri na jakiś czas ulokowała swoje uczucia, by potem czmychnąć dalej do Hollywood.

2.Gra składa się z 7 filmów, które znajdziesz w części ZADANIA. W pierwszej części będziesz świadkiem powrotu ducha Poli Negri do współczesnego Sosnowca. Każdy kolejny odcinek to inny przystanek jej sentymentalnej podróży i inna opowieść o dawnym Sosnowcu i karierze gwiazdy światowego kina międzywojnia. Przy każdym filmiku znajdziesz też zagadkę, która pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać historię Sosnowca oraz epokę, w której żyła Apolonia Chałupiec.

3. Celem gry jest przybliżenie Ci historii Sosnowca i wybranych miejsc z tego okresu historii, kiedy mieszkała tam Pola Negri. Wirtualna wycieczka ma też zachęcić Cię do realnego odwiedzenia tych miejsc przy najbliższej okazji.

Jeśli gra Ci się spodobała, to koniecznie poleć ją znajomym! A jeśli dodatkowo chcesz podzielić się z nami wrażeniami z gry napisz na gra@silesiaevents.pl.

Powodzenia!

Ważne! Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, wykorzystywanie całości lub fragmentów, a także korzystanie w celach komercyjnych wymaga zezwolenia ze strony Silesia Events oraz uiszczenia stosownej opłaty.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.