MORD W HOTELU KAISERHOF - JAK GRAĆ?

WITAJ!

Lubisz kryminały i ciekawe historie? 

                   Chcesz zmierzyć się z zagadkową zbrodnią sprzed blisko 100 lat?

                                                                           Pragniesz wcielić się w detektywa i odkryć, kto zabił?

POZNAJ ZASADY GRY I NIEZWŁOCZNIE ROZPOCZNIJ SWOJE PRYWATNE DOCHODZENIE!

1.Dochodzenie  możesz prowadzić sama/sam lub razem z rodziną, czy przyjaciółmi (tworząc grupę dyskusyjną, albo łącząc się podczas grupowych rozmów video). To świetny sposób na ciekawe wspólne spędzenie czasu. Ze względu na kryminalny charakter gry nie zalecamy udziału w niej dzieciom.

2.Gra nie wymaga żadnych zapisów. Wystarczy po prostu rozpocząć studiowanie dowodów zbrodni, informacji i dokumentów w dziale WSKAZÓWKI. Jedyny moment, w których coś do nas wyślesz, to zapis do Klubu Detektywów (w odpowiedzi dostaniesz extra 4 wskazówki).

3.W ramach gry ujawniamy Ci 35 informacji i wskazówek. 31 z nich znajdziesz na stronie WSKAZÓWKI. Cztery dodatkowe otrzymasz po tym, jak wyślesz nam swoje imię i adres e-mail w formularzu online, również dostępnym na stronie WSKAZÓWKI

4.Wszystkie informacje przekazane we wskazówkach są wiarygodne. Nikt nie kłamie, ale też nie każdy mówi wszystko:-) Niektóre informacje mają kluczowe znaczenie, inne natomiast niewielkie i służą jedynie do zbudowania klimatu gry.

5.Twoim celem jest odtworzenie przebiegu zdarzeń, odgadnięcie zależności między bohaterami, ich motywów i pobudek oraz oczywiście odnalezienie sprawcy/sprawców. O tym, czy Ci się udało zadecydują Twoje odpowiedzi na pytania w zakładce FINAŁ.

6.Nie zdradzaj nikomu rozwiązań po udziale w grze! Pozwól innym mieć radość z samodzielnego rozwiązywania zagadki!

7.Jeśli gra Ci się spodobała, to pomóż nam siać dobrą nowinę i wyślij link do strony gry www.silesiaevents.pl/gra swoim znajomym zapraszając ich do udziału w naszej kryminalnej zabawie oraz innych grach i akcjach, które organizujemy! Z góry za to dziękujemy!

8.Udostępnienie imienia i adresu e-mail jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Silesia Events jako organizatora gry. Silesia Events jest administratorem przekazanych danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w celu ułatwienia z Państwem kontaktu. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane przez Organizatora w celu komunikacji pomiędzy Organizatorem, a Uczestnikiem dotyczącym tej gry oraz innych działań organizowanych przez Silesia Events. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Zgłoszone dane można zmienić przez kontakt z administratorem serwisu – Silesia Events Dorota janas – kontakt: gra@silesiaevents.pl.

Powodzenia!

Ważne! Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, wykorzystywanie całości lub fragmentów, a także korzystanie w celach komercyjnych wymaga zezwolenia ze strony Silesia Events oraz uiszczenia stosownej opłaty.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.