BLANKA I GUIDO - JAK GRAĆ?

1.W wirtualnej historii miłosnej z Tarnowskimi Górami w tle  możesz brać udział w pojedynkę lub w kilka osób, współpracując lub rywalizując w grupie w poszukiwaniu prawidłowych odpowiedzi. Taka gra to świetny sposób na ciekawe spędzenie czasu i wirtualne poznanie dwóch niezwykłych postaci: Blanki de Paiva oraz Guido Henckel von Donnersmarcka.

2.Gra składa się z 6 części, które znajdziesz w części ZADANIA. W pierwszej części dowiesz się w jaki sposób ród Donnersmarcków znalazł się w Tarnowskich Górach, a w kolejnych częściach poznasz Guido, Blankę i ich barwną historię miłosną.  Przy każdym nagraniu znajdziesz też zagadkę, która pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać tę dwójkę oraz Tarnowskie Góry.

3. Celem gry jest przybliżenie Ci historii rodu Donnersmarcków i związanych z nimi miejsc.  Wirtualna wycieczka ma też zachęcić Cię do realnego odwiedzenia tych miejsc przy najbliższej okazji.

Jeśli gra Ci się spodobała, to koniecznie poleć ją znajomym! A jeśli dodatkowo chcesz podzielić się z nami wrażeniami z gry napisz na gra@silesiaevents.pl.

Powodzenia!

Ważne! Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, wykorzystywanie całości lub fragmentów, a także korzystanie w celach komercyjnych wymaga zezwolenia ze strony Silesia Events oraz uiszczenia stosownej opłaty.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.