A TO KATO! - JAK GRAĆ?

1.W grze quizowej A TO KATO możesz wziąć udział w pojedynkę lub w kilka osób, współpracując lub rywalizując w grupie w poszukiwaniu prawidłowych odpowiedzi. Taka gra to świetny sposób na ciekawe spędzenie czasu i wirtualne poznanie ciekawych historii, osób i miejsc związanych z Katowicami. Mamy nadzieję, że nawet jeśli jesteś rodowitym Katowiczaninem, to choć kilka informacji Cię zaskoczy! Oczywiście jest to tylko niewielki wycinek bogatej kolekcji niezwykłych historii. Spokojnie moglibyśmy stworzyć nawet kilkaset zadań, ale na początek niech wystarczy 25:-).

2.Gra składa się z 25 historyjek z pytaniami, które znajdziesz w części ZADANIA

3.Odpowiedzi wpisuj do formularza, który znajdziesz w zakładce FINAŁ. Po jego wysłaniu otrzymasz w odpowiedzi rozwiązania.

Jeśli gra Ci się spodobała, to koniecznie poleć ją znajomym! A jeśli dodatkowo chcesz podzielić się z nami wrażeniami z gry napisz na gra@silesiaevents.pl.

Powodzenia!

Ważne! Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. Kopiowanie, wykorzystywanie całości lub fragmentów, a także korzystanie w celach komercyjnych wymaga zezwolenia ze strony Silesia Events oraz uiszczenia stosownej opłaty.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.